Vyhledat na stránkách rs-puknov.eu

Ubytování orlická přehrada

Věříme, že každý návštěvník si vybere podle svého gusta. Máte rádi otevřený styl ubytování? Pak je právě pro Vás vhodné ubytování v řadových chatkách. Nebo jste přeci jen trošku náročnější uživatel a chcete mít vlastní soukromí. Poté je pro Vás vhodné ubytování v chatkách Gizela. Pokud se ovšem chcete cítit co nejvíce dobře, pak využijte možnosti ubytování v apartmánech na hlavní budově. Všechny typy ubytování uspokojí každého zákazníka.

Ubytování v apartmánech na hlavní budově

Koupelna s rohovou vanou nebo sprchovým koutem.
Apartmán s balkonem a výhledem na krásnou přírodu a Orlickou přehradu.
Nechybí ani prostorná sedací souprava, v níž se budete cítit jako doma.
Pro náročnější klienty, kteří si potrpí na komfortní ubytování.
Stravování je přímo v hlavní budově.
Ideál, komfort a cítit se jako doma.

Ubytování v chatkách v lese – chatky Gizela

Jsou rozděleny na dvě samostatné poloviny o dvou místnostech s vybavenou kuchyňkou. Bez vody. Každá z uvedených polovin má své oddělené dvě místnosti, v nichž jsou umístěny dvě válendy, zatímco druhá je vybavene rovněž dvěma palandami. Navíc je zde palanda, kterou jistě oceníte po namáhavém dnu v okolí Orlické přehrady. Díky tomu, že je vybaven vlastní zařízenou kuchyňkou, tak si můžete vychutnat to pravé soužití v přírodě, společně s Vaší rodinou. Jistě ocení, pokud by jste našli plný košík hub, či chytli pořádného sumce.

Ubytování v řadových chatkách

Ubytování v řadových chatkách ocení především nadšení otužilí táborníci. Jedná se o ubytování s otevřeným stylem. Řadové chatky disponují samostatným splachovacím WC a umyvadlem, vlastní rovněž kuchyňskou linku s vodou. Mezi vybavení nádobí patří sada nerezového nádobí, příbory, hrnky, sklenice, elektrický vařič. Existují varianty dvou a třílůžkových řadových chat, liší se v počtu spacích potřeb. V trojlůžkové řadové chatce nahrazuje třetí postel palanda.

Soubory ke stažení

Chcete se dozvědět informace o nás, o našich cenách, o vybavení budov, chat. Nebo se chcete dozvědět více informací o okolí?

Stáhněte si naše pdf

Orlická přehrada

© Copyright 2010. Rekreační středisko Pukňov. Všechna práva vyhrazena
Úvodní strana | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek | Český katalog stránek Novinky v RSS